Wnętrza naszych sal zachwycają nowoczesnością, funkcjonalnością i przyciągają wygodą. Usytuowanie budynku przy Rynku, obecność parkingu oraz bliskość Dworca PKS powoduje, że dostęp do sal wykładowo- szkoleniowych jest niezwykle łatwy, szybki i przyjazny.


Oferujemy sale szkoleniowe na dwóch poziomach.


Poziom pierwszy reprezentują trzy sale szkoleniowe oraz hall wyposażony w komputer podłączony do internetu oraz miejsce kawowe - wygodną sofę, na której można odpocząć oraz poczekać wygodnie. Duży taras również stwarza warunki do relaksu, szczególnie w lecie.
Cały poziom objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu.

 

Sala nr 2

to idealne miejsce dla maksymalnie 10 osób, które w niezwykle kameralny sposób mogą oddawać się szkoleniu. Duże , przestronne okna, stwarzają niezwykłą i wyjątkową atmosferę tego miejsca.


 

Sala nr 4

idealnie sprawdza się w spotkaniach do 15 osób. Zieleń, oświetlenie oraz przestronny, osobny dla tej sali taras sprawia, że jest ona niezwykle suwerenna i zapewnia pożądaną intymność szkoleń.


 

Sala nr 5

kusi swym śródziemnomorskim charakterem wnętrz wszystkie grupy doradcze. W związku z tym, że jest niewielka, maksymalnie 4 osobowa, doskonale się sprawdza przy małych spotkaniach. Idealna na zajęcia indywidualne i na coaching.Drugi poziom lokalu stworzony jest typowo do samodzielnych zajęć warsztatowych bądź kinowo- konferencyjnych. Posiada osobne wejście.


Sala nr 6

dla mniejszych grup lub jako "techniczna" z cateringiem, zapleczem dla szkoleń

 

Sala nr 7

która pomieści do 22 osób w ułożeniu konferencyjnym, a nawet dla 36 osób w ułożeniu kinowym. Wyposażona w projektor multimedialny i nagłośnienie.

UKŁAD SALI NR 7


Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji sali i ustawień.


* * * * *

Usługi dodatkowe

Najtańsze ksero - 0,10 gr/A4
Catering
WiFi w całym budynku 


 

..

Copyright (c) 2012 transolutions.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych - transolutions
ul.Krzywa 18d, 34-400 Nowy Targ